انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک شرکت رایمند ارتباطات
انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

باتوجه به  استفاده بیش از پیش  دوربین های مداربسته در تمامی مکان های عمومی و خصوصی و همچنین نظارت پیوسته ی این سیستم در صورت عدم حضور شما در محل کارخانه وانبار ، دفتر کار ، مطب ،  باغ ، منزل و…. ( انتقال تصاویر دوربین های مداربسته ) بر روی موبایل ، تبلت ، تلویزیون ، کامپیوتر و…. از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

این امر سبب شده تا مدیران نظارت بسیار دقیق تر و سریع تر در هر لحظه از شبانه روز را بر روی تمامی سیستم های خود داشته باشند تا علاوه بر کنترل اوضاع سازمان خود از راه دور باعث کاهش هزینه ها نیز شوند.

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک

انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک

رایمند ارتباطات با توجه به اینکه یکی از شاخه های اصلی آن خدمات شبکه بوده و چندین سال در عرصه انتقال تصویر بر روی موبایل در اصفهان در حال فعالیت است ، برای اولین بار در ایران با طراحی دستگاهی بنام رایکو قادر به انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک (IP Static) بر روی هر دستگاهی ( چه مدل های قدیمی و چه مدل های جدید ) با استفاده از هر نوع اینترنتی (موبایل یا همان 3G و 4G ) و ADSL و وایرلس و… در کمتر از 10 دقیقه میباشد.

موبایل اصفهان : 09137891009

موبایل تهران :09129341003

دفتر اصفهان : 31112-031

دفتر تهران :2273594-021

محمدرضا سیاوش
محمدرضا سیاوش
در تعطیلات تابستان مدرسه سال 1381 در یک شرکت کامپیوتری بعنوان کارآموز مشغول به کار شدم و از آنجا علاقه من به این حوزه شکل گرفت. در بهار 1394 شرکت رایمند را رسما افتتاح کردم...

پاسخی بگذارید