ماژول سیسکو GLC-LH-SMCISCO MODULES GLC-LH-SM
ماژول سیسکو GLC-LH-SM
ماژول سیسکو GLC-LH-SM
ماژول سیسکو GLC-LH-SM
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: سیسکو CISCO شناسه محصول: 011076
برچسب:

در انبار موجود نمی باشد

ماژول سیسکو GLC-LH-SMCISCO MODULES GLC-LH-SM

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: سیسکو CISCO شناسه محصول: 011076
برچسب:
ویژگی های محصول
  • قابل نصب بر روی همه سوئیچ های سیسکو
  • پشتیبانی از قابلیت هات پلاگ
  • دارای سرعت 1 گیگابیت
  • نوع اتصال: فیبر نوری Single mode و Multi
  • نصب آسان
  • + موارد بیشتر - بستن
  • فروشنده : فروشگاه رایمند
  • گارانتی :یکسال شرکتی
  • ارسال از انبار اصفهان-تهران

300,000 تومان

نقد و بررسی

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM،  یکی دیگر از قطعات سخت افزاری موردنیاز شبکه است.
ماژول سیسکو GLC-LH-SM با سوئیچ هایی کار میکند که از پورت UPLINK فیبر نوری استفاده می‌کنند.

ماژول سیسکو GLC-LH-SMاین ماژول وزنی حدود 420 گرم دارد و ابعاد آن 70*10*10 است.

لازم به ذکر است که کانکتورهای مازول فیبر نوری سیسکو متفاوت است. مثلا بعضی از آنها از کانکتور RJ45  استفاده میکنند.

برخی یگر هم از کانکتور LC, SC  بهره میگیرند. این ماژول از کانکتور LC استفاده کرده که در مقایسه با کانکتور SC کوچکتر است.

جالب است که بدانید نوع فیبر نوری به کار رفته در این قطعه  از نوع MMF است. این نوع فیبر سرعتی در حدود 1000BASE-LX/LH  دارد.  با طول موج 1310nm، اطلاعات دریافت و یا ارسال میشود .

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

فروشگاه اینترنتی رایمند ارتباطات عرضه کننده انواع و اقسام مختلفی از محصولات در حوزه شبکه است. شما می توانید با مراجعه به صفحه فروشگاه سایت رایمند ارتباطات ، به بررسی مشخصات این محصولات بپردازید و برای خرید آن ها اقدام کنید.
اگر در مورد محصولات هم نظری داشتید، میتوانید در پایین همین محصول و در قسمت نظرات مطرح کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

سیسکو CISCO

نوع اتصال

فیبر نوری Single mode و Multi

سرعت انتقال داده ها

1Gbps

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند