ماژول سیسکو GLC-LH-SMCISCO MODULES GLC-LH-SM
CISCO MODULES GLC-LH-SM
CISCO MODULES GLC-LH-SM
CISCO MODULES GLC-LH-SM
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: سیسکو شناسه محصول: 011076 دسته:
برچسب:

در انبار موجود نمی باشد

ماژول سیسکو GLC-LH-SMCISCO MODULES GLC-LH-SM

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: سیسکو شناسه محصول: 011076 دسته:
برچسب:
ویژگی های محصول
  • قابل نصب بر روی همه سوئیچ های سیسکو
  • پشتیبانی از قابلیت هات پلاگ
  • دارای سرعت 1 گیگابیت
  • نوع اتصال: فیبر نوری Single mode و Multi
  • نصب آسان
  • + موارد بیشتر - بستن
  • فروشنده : فروشگاه رایمند
  • گارانتی :یکسال شرکتی
  • ارسال از انبار اصفهان-تهران

300,000 تومان

نقد و بررسی

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM،  یکی دیگر از قطعات سخت افزاری موردنیاز شبکه است.
ماژول سیسکو GLC-LH-SM با سوئیچ هایی کار میکند که از پورت UPLINK فیبر نوری استفاده می‌کنند.

CISCO MODULES GLC-LH-SMاین ماژول وزنی حدود 420 گرم دارد و ابعاد آن 70*10*10 است.

لازم به ذکر است که کانکتورهای مازول فیبر نوری سیسکو متفاوت است. مثلا بعضی از آنها از کانکتور RJ45  استفاده میکنند.

برخی یگر هم از کانکتور LC, SC  بهره میگیرند. این ماژول از کانکتور LC استفاده کرده که در مقایسه با کانکتور SC کوچکتر است.

جالب است که بدانید نوع فیبر به کار رفته در این قطعه  از نوع MMF است. این نوع فیبر سرعتی در حدود 1000BASE-LX/LH  دارد.  با طول موج 1310nm، اطلاعات دریافت و یا ارسال میشود .

CISCO MODULES GLC-LH-SM

ادامه مطلب
برند

سیسکو

نوع اتصال

فیبر نوری Single mode و Multi

سرعت انتقال داده ها

1Gbps

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند