باتری صبا در سال‌های گذشته یکی از پرفروش‌ترین باتری‌هایی یو پی اس  ups بوده است و فروش باتری صبا به طرز چشمگیری افزایش داشته است.
این باتری ساخت داخل است و شرکت توسعه منابع انرژی توان یا همان صبا باتری، توانسته است با تولید باتری‌هایی یو پی اس ups و باطری‌های خودرو باکیفیت بالا ، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده از باتری یو پی اس  ups در سطح کشور شناخته شود.

شرکت صبا باتری

شرکت صبا باتری با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی خود و با استفاده از فناوری‌های روز دنیا، در حال حاضر به عنوان اصلی‌ترین تأمین کننده
نیازهای کشور در حوزه انرژی و مخصوصاً در حوزه باتری فعال است که توانسته با سایر سازمان‌ها و نهادها همکاری کند.

 

فروش باتری صبا

صبا باتری با ۴۰ سال سابقه در تولید انواع مختلف باتری‌ها، هم اکنون به بازارهای داخلی و خارجی مطابق استانداردهای بین‌المللی، محصولات خود را ارائه می‌دهد. صبا باتری فعالیت وسیعی در زمینه تولید انواع باتری یو پی اس از 7 آمپرساعت تا ۲۰۰ آمپرساعت را دارد و هم اینک توان تولید بیش از دو میلیون باتری در سال را دارد.

صبا باتری علاوه بر تحقیق، طراحی و توسعه سامانه‌های تولید انرژی و سیستم‌های ذخیره‌ساز و خدمات مدیریت مصرف انرژی را  به مشتری‌های خود ارائه  می‌دهد.

با توجه به اینکه امروزه کشور نیاز مبرمی به حمایت از تولید داخلی دارد. شایسته است که مدیران کسب و کارها به این مهم توجه کند و به دنبال استفاده از محصولات داخلی باشند.
از آنجایی که کیفیت باتری صبا بسیار بالا است، توصیه می‌شود که برای استفاده در دستگاه های  یو پی اس ups، از این باتری استفاده شود تا علاوه بر کیفیت بالای آن، از تولید داخلی نیز حمایت شود.

عمر باتری صبا 

متغیرهای زیادی بر عمر باتری یو پی اس ups تأثیرگذارند. مثلاً میزان دقت ولتاژ شناور شبکه،  فرکانس دیس شارژ باتری، تعداد دیس شارژ باتری، ولتاژ پایانی، دمای عملیاتی، میزان جریان ولتاژ موثر در حین شارژ و … همگی نکات مهمی هستند که در مورد عمر باتری تأثیرگذارند.

بدون شک باتری‌ها باید به صورت مداوم مورد بازرسی قرار بگیرند تا کارایی خود را حفظ کند . عیب‌یابی باتری  و تعمیر ups، به بالا بردن و تقویت این دستگاه کمک خواهد کرد.

نکات مهم دیگر در مورد کاهش عملکرد باتری یو پی اس  ups در کاهش الکترولیت، خوردگی کابل ها یا سر باطری و … است. در بازدیدهای دوره‌ای ، باید این مشکلات برطرف شود.

 

saba-battery

باتری سیلد لید اسید یا VRLA،  که با همان سیلد اسید شناخته می‌شود، از انواع باتری‌های لید اسیدی هستند. ساختار این باتری به گونه ای است که نیاز به تعمیرات ندارد. می‌توان آن را در حوزه‌های گوناگونی مورد استفاده قرار داد.  باتری صبا از نوع باتری های سیلد لید اسید است.

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها در مورد باتری، طول عمر آن است. برای افزایش طول عمر باتری، همواره باید دو نکته بسیار مهم مورد توجه قرار بگیرد. یکی از نکات بسیار مهم در افزایش طول عمر باتری دمای کارکد باتری است. به همین دلیل همواره توصیه می‌شود که باتری در دمای اتاق، یعنی ۲۵ درجه مورد استفاده قرار بگیرد. به هر میزان که دمای کارکرد باتری بالاتر باشد، ممکن است که عمر آن کاهش پیدا کند.

کاربرد باتری یو پی اس ups

از باتری‌هایی و پی اس  ups صبا باتری در دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود. مانند ویلچرها، موتورهای برقی دستگاه موتور برق دیزل، آسانسور و خود دستگاه ups و… .

عمدتاً در بیمارستان‌ها، کلینیک‌های درمانی، بانک‌ها، ادارات پست، ایستگاه‌های برقی و غیره می‌توان یو پی اس استفاده کرد.

در مقاله‌های   خرید دستگاه یو پی اس  ups و باتری  یو پی اس  ups، تمام اطلاعات لازم در مورد اینکه چه  یو پی اسی بخریم مطرح شده است. همچنین شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار محاسبه توان  یو پی اس  ups،  یو پی ‌اس مورد نظر خود را انتخاب کنید. د راین دو مقاله، تمام نکات کلیدی و مهم توضیح داده شده است.

 رایمند ارتباطات، نمایندگی  فروش باتری صبا در اصفهان و تهران 

رایمند نماینده رسمی شرکت صبا باتری در استان اصفهان و تهران است و در زمینه فروش باتری صبا فعالیت می‌کند.

برای مشاوره در زمینه خرید باتری‌های یو پی اس، می توانید با کارشناسان رایمند ارتباطات، تماس حاصل فرمایید.

با مراجعه به قسمت فروشگاه  سایت، می توانید قیمت  باتری صبا در رنج‌های مختلف را مشاهده بفرمایید.