نیروی انسانی بزرگترین سرمایه یک شرکت است. هر شرکتی که بخواهد در جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات پیشرو باشد میبایست برای جذب ، تربیت و نگهداشت نیروی انسانی کارآمد ، متخصص و متعهد تلاش کند.

تیم رایمند ارتباطات

محمدرضا سیاوش

مدیر عامل

مهندس سیاوش بنیانگذار و مدیرعامل رایمنده . باهوش ، خنده رو و شوخ طبعه ولی توی کار فوق العاده جدیه. حامی بچه هاس و واسه پیشرفت و بروز بودن اطلاعات بچه ها توی کارشون از هیچ اقدامی دریغ نمی کنه به خاطر همین پیش قدم میشه و بچه ها رو تو کلاسای آموزشی ثبت نام می کنه. روی نظم خیلی خیلی حساسه (به نظر من وسواس فکری روی نظم داره).

حدودا 13 ساله که توی حوزه IT فعالیت می کنه پس جای تعجب نیست که به همه ی زمینه های IT مسلط باشه.

عاشق سفر و طبیعت گردیه . از موسیقی سنتی لذت بیشتری میبره.

مهسا محمودی

مدیر فروش

خانم محمودی 4 ساله داره با رایمند همکاری میکنه،یکی از قدیمی ترین و البته بهترین های رایمندی محسوب میشه . هرجا کسی نیاز به کمک داشته باشه اول یاد خانم محمودی میفته.روی بی نظمی خیلی حساسه و از ادم های بی نظم هم بدش میاد.

خرید و فروش کالا توی رایمند با خانم محمودیه پس برای یه مشاوره راحت و خرید بی دردسر می تونین روش حساب کنین،کافیه درخواستتونو بگین و در آخر نتیجه کارو تحویل بگیرین . همیشه on callهستش و شک نکن فقط ۵ دقیقه فرصت لازمه که پیامتونو توی شبکه های اجتماعی بخونه.

به روانشناسی علاقه داره و از مطالعاتش توی زمینه فروش هک استفاده میکنه.

فاطمه فلاحی

مدیر سایت

خانم فلاحی 3 ساله که کار طراحی سایت می کنه و یک ساله که کنار ماست . به کارش علاقه منده و سعی می کنه به بهترین شکل انجامش بده. پیشنهاد می کنم یه نگاهی به بخش های مختلف سایت بندازین تا صفحات زیبایی رو که طراحی کرده ببینید.

آروم و خونسرده . محیط آروم و بی سرو صدا رو دوست داره. تموم تمرکزش روی کارشه و به محیط اطرافش کمتر توجه می کنه، که خب البته این اقتضای شغلشه.

ازعلایق شخصیش علاقه به ورزش و دنیای مد و فشنه !!

مهتاب قربانیان

عکاس و گرافیست

خانم قربانی 3 ماهه که با ما همکاری می کنه . رشته ش عکاسی بوده و عکاسی رو بیشتر از هر کار دیگه ای دوست داره . به گفته خودش توی دانشگاه بهترین نمره ها رو از درس های عملی می گرفته . روحیه شاد و شیطونی داره به خاطر همین با اینکه مدت زمان زیادی نیست که کنارماست با همه بچه ها دوست شده .طرح های گرافیکی سایت و عکاسی رو اون انجام میده . هر کی بهش میرسه ازش میخاد که عکسای اینستاگرامی ازش بگیره .

علاقه شخصیش بعد از عکاسی ، تنیسه.

مهدی رحیمی

کارشناس فنی

مهدی کوچکترین عضو خانواده رایمنده .حدودا یک ساله با ما همکاری می کنه .یه جورایی حکم دست راست شرکت رو داره .آروم و مظلومه .از بچگی عاشق کامپیوتر و وسایل ارتباطی بوده و بخاطر همین جذب IT شده .کار پسیو شبکه ، نصب دوربین ،دزدگیر و یو پی اس رو انجام میده .ارتفاع رو دوست داره و گاهی هم دکل نوردی می کنه به خاطر همین نصب رادیو و چراغ روی دکل رو هم به مهدی سپردیم.

از علایق شخصی مهدی موسیقیه و عاشق شادمهره

تولد همکاران - صبحانه کاری

نرم افزارهایی که در شرکت استفاده می کنیم

صفات ممتاز تیم رایمند ارتباطات

روحیه کار تیمی

مشارکت در کارهای گروهی ، احساس مسئولیت در انجام تعهدات و روحیه کمک به همکاران در جهت به نتیجه رساندن کار

انتقادپذیری

بی عیب ندانستن تیم ومغرور نبودن ، تلاش برای رفع نواقص و ارتقاء مهارت ها ، ظرفیت شنیدن انتقادات و تشنگی نقدپذیری

مثبت اندیشی

دیدگاه مثبت به دنیا داشتن و پرانرژی بودن ، داشتن اعتقاد قلبی به اصلاح پذیری اشکالات و به نتیجه رسیدن تلاش ها

مشتری مداری

انسان دوستی و داشتن روحیه خدمت به انسان ها ، پاسداشت حرمت مشتری و رعایت ادب ، مردمداری و مدارا در ارتباط با دیگران

عشق فناوری و دانش طلبی

عشق و علاقه به فناوری IT و درگیری با چالش های بروز دنیا در این حوزه و بکار گیری این فناوری در جهت بهبود زندگی انسان ها

قابل توجه مشتریان عزیز شرکت رایمند ارتباطات
به اطلاع میرساند به علت اختلال در خطوط تلفن مخابرات تا اطلاع ثانوی برای ارتباط با واحد فروش در بخش چت سایت (واقع در پایین سمت چپ ) ویا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. 03132365672 - 09137891009 و 09129341003
به اطلاع میرساند به علت اختلال در خطوط تلفن مخابرات تا اطلاع ثانوی برای ارتباط با واحد فروش در بخش چت سایت (واقع در پایین سمت چپ ) ویا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. 03132365672 - 09137891009 و 09129341003
قابل توجه مشتریان عزیز شرکت رایمند ارتباطات