شرکت رایمند ارتباطات نقش جهان

سمینار برق و یو پی اس اصفهان

یکی از معتبرترین سمینارها در حوزه محصولات مربوط به حوزه  برق و  ups ، سمیناری تخصصی با همین نام در استان اصفهان است. این سمینار درباره مهم‌ترین و مباحث مربوط به برق را در کشور مورد بررسی قرار می‌دهد و امکان‌سنجی ایجاد بسترهای مناسب برای نصب و راه‌اندازی یو پی اس ها و روش‌ها و چالش‌های جدید آن را مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد. این سمینار به عنوان یکی از معتبرترین سمینار ها در سطح کشور و در حوزه مربوط به برق و مخابرات و دستگاه های ذخیره ساز بقی مانند یو پی اس  برگزار می‌شود و چه به صورت ملی و چه به صورت استانی هر سال شاهد برگزاری آن هستیم.  حضور در این سمینار به معنای جایگاه قابل توجه یک شرکت است که توانسته توجه مسئولان سمینار را جلب کند تا بتواند در آن به ارائه خدمات و محصولات خود بپردازند آنچه بیش از همه در سمینار حوزه برق و یو پی اس حائز اهمیت است روش‌های مدرن، مهارتها و راهکارهای بسیار مناسبی است که معمولاً توسط برترین کارشناسان در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات ارائه می شود. از این رو اغلب شرکت‌ها و سازمان‌های حوزه برق و یو پی اس در آن شرکت می‌کنند و روش‌ها و راهکارها چالش‌ها و نظرات و پیشنهاد‌ها خود را در ارائه هر چه بهتر خدمات و سرویس‌های مشتریان تشریح می‌کند. این سمینار هر ساله برگزار می‌شود و بهترین شرکت‌های استانی در حوزه خدمات برقی و یو پی اس در آن فعالیت دارند و محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مشتریان عرضه می‌کند. .از آنجایی که شرکت رایمند ارتباطات نقش جهان یکی از بهترین شرکت‌ها در حوزه خدمات و سرویس‌های  یو پی اس محسوب می‌شود بخش خاصی از این  سمینار به سخنرانی مهندس سیاوش به عنوان مدیرعامل این شرکت و ارائه راهکارهای جدید در حوزه یو پی اس اختصاص داشت.

 هر ساله در هر صنف و حوزه تجاری، شاهد برپایی نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های مختلف هستیم این نمایشگاه و جشنواره‌ها در واقع برترین‌ها در هر صنف را معرفی می‌کنند. شاخص‌ها و پارامترهای مختلفی توسط کارشناسان در پژوهشگران این جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها وجود دارد که با استفاده از آن به تحلیل و بررسی عملکرد شرکت‌ها و نهادهای زیرمجموعه خود می پردازند. مجوزها و افتخارات یک شرکت در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف همان صنف، نشان‌دهنده میزان اعتبار و حرفه‌ای بودن آن است. وقتی که یک شرکت بتوانند در یک جشنواره یا نمایشگاه معتبر به صورت متداوم چندین بار افتخارات مختلفی را کسب نماید، نشان می‌دهد که این شرکت در زمینه ارائه خدمات و سرویس ها، به قدری حرفه‌ای و موفق بوده است که موجب تحسین و تأیید به کارشناسان و منتقدان شده است.

یکی از راه‌های بررسی و تحقیق در مورد رضایت مندی کاربران و کارشناسان از خدمات و سرویس های یک شرکت این است که ببینیم آیا آن شرکت در جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف توانسته است در رقابت با دیگر شرکت‌ها موفق باشد، آیا آن شرکت توانسته است خدماتی فراتر از حل معمول و مرسوم را ارائه کند؟ ایا آن شرکت خدمت بیشتری از سایر رقبا  را برای مشتری فراهم می‌آورد؟ پاسخ به این سؤالات قطعاً می‌تواند تحلیل درستی از اعتبار و حرفه‌ای بودن یک شرکت ارائه کند.

ما نیز در رایمند ارتباطات نقش جهان و با توجه به خدماتی که برای مشتری ارائه دادیم و توجهی که به مشتری داشته‌ایم، توانسته‌ایم خدماتی را ارائه بدهیم که این خدمات باعث نظر مثبت کارشناسان در این حوزه شده است و از این رو در نمایشگاه اتو کام افتخارات مختلف را برای سال‌های پیاپی به دست آورده‌ایم. همچنین در نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری نیز برای دو سال پیاپی شرکت رایمند ارتباطات نقش جهان به عنوان شرکت نمونه و پیشرو مورد تقدیر قرار گرفت.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.