نمایندگی فروش دوربین مداربسته هنوز امتیازی ثبت نشده

فروش دوربین مداربسته

نظارت تصویری بخش جدایی ناپذیر از سیستم های امنیتی مدرن را تشکیل می دهد.

که در محل هایی اعم از فرودگاه ها، مراکز خرید، شرکت ها، ایستگاههای راه آهن، خانه ها و … کاربرد دارد.

نظارت تصویری ابزاری عالی برای حل رمز و رازهای جرایمی است که اتفاق افتاده و عاملی بازدارنده در مقابل رفتارهای مخرب می باشد.

با پیشرفت سیستم های دوربین مداربسته از حالت سنتی خود دوربین آنالوگ (CCTV Analogue) به دوربین های مداربسته تحت شبکه و همچنین دوربین های AHD  (آنالوگ با کیفیت HD ) بسیاری از شرکت ها به دنبال روش هایی هستند که سیستم نظارت تصویری را وارد هسته اصلی شبکه خود کنند.

اکنون رایمند ارتباطات دارای مجوز از اتحاديه صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات رایانه ای و سازمان ثبت شرکت ها با آشنایی از سیستم های قدیمی نظارتی و دانش و مهارت خود در سیستم های IP و AHD راهکارهایی نو و متنوع در فروش دوربین های مداربسته و انتقال تصویر دوربین های مداربسته در اصفهان ارائه می دهد.

امروزه دوربین های تحت شبکه به دلیل تنوع بسیار، در محیط های خانگی، ادارات کوچک و سازمان های بزرگ و کارخانه های صنعتی کاربرد دارد.

فروش دوربین مداربسته

مزایای دوربین های تحت شبکه

 سیستم های نظارتی مبتنی بر IP شامل دوربین های تحت شبکه، سرورهای ذخیره سازی و نرم افزار های مشاهده زنده تصاویر می باشد و از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– کیفیت تصویری به مراتب بالاتر نسبت به تکنولوژی قدیمی (Analogue CCTV)

– استفاده از بستر شبکه موجود برای انتقال تصویر و ضبط تصاویر

– عدم نیاز به تامین برق مجزا برای دوربین ها (استفاده از تکنولوژی POE)

– توسعه پذیری آسان  (ارتقا و افزایش دوربین ها بدون نیاز به تغییر ذخیره در اکثر مواقع)

– دسترسی از راه دور به تصویر و تنظیمات دوربین ها

– استفاده از تکنولوژی وایرلس برای انتقال تصاویر

– امکان ایجاد Redundancy در سیستم های ذخیره سازی (NVR)

– و… اشاره کرد.

تیم متخصص رایمند ارتباطات با بررسی محیط مورد نظر شما ابتدا طرحی جامع شامل مدل و تعداد دوربین ها، محل قرار گیری آنها و میزان فضای مورد نیاز برای ذخیره سازی تصاویر به صورت رایگان به شما ارائه داده و در مرحله دوم در صورت توافق در کوتاه ترین زمان ممکن با کادری مجرب تجهیزات را برای شما نصب و راه اندازی می کنند.

لطفا امتیاز دهید

اشتراک گذاری در

دیدگاه ها بسته شده است